bg

Torebka typu doypack

Zwycięskie opakowanie na pionowych maszynach VELTEKO

Doświadczenie w formowaniu torebek Doypack od 2006 roku

16wariantów opakowań doypack na 1 maszynie

5-45minut czasu przezbrojenia maszyny do pakowania torebek doypack

100opakowań doypack na minutę

Wielu wiodących producnetów żywności na świecie już korzysta z maszyn VELTEKO do pakowania swoich produktów w drobnych i większych cząstkach a także produktów proszkowych do opakowań doypack i torebek doypack z zamykaniem strunowym (zip).

Odkryj dlaczego maszyny pakujące VELTEKO

VELTEKO Doypack Kampan072018 web obr 2 556x675

Opakowania produktu

Kawa Zioła i herbata Ciastka i herbatniki Cukierki Produkty piekarnicze
Orzechy, ziarna i nasiona Chipsy Zboża Mrożonki (maliny) Suszone owoce
Przekąski Proszki Cukier i sól Karma dla zwierząt domowych Nawozy
Materiały budowlane Makarony Sosy Rośliny strączkowe i ryż Żywność dla niemowląt
i wiele innych produktów...

Najlepsza relacja ceny do wydajności

VELTKEKO oferuje niezrównaną relację pomiędzy przystępną ceną a wysoką wydajnością. Nasze rozwiązania zapewniają opłacalną produkcję DOYPACK bez uszczerbku dla jakości.

Niezwykle kompaktowe wymiary maszyny

Maszyny VELTEKO Doypack / Stand up pouch są zaprojektowane, aby minimalizować niezbędną powierzchnię roboczą, maksymalizując wydajność przestrzeni i elastyczność. Ich kompaktowa konstrukcja pozwala na pracę w ograniczonych przestrzeniach. Efektem zdolność do wydajnego pakowania dużej liczby torebek na minutę na ograniczonej powierzchni.

Atrakcyjne i praktyczne opakowania doypack

Zmaksymalizuj swoją potencjalną sprzedaż dzięki opakowaniom doypacktakże z zamykaniem strunowym, produkowanym przez pionowe maszyny pakujące Velteko. Atrakcyjna i praktyczna forma doypack podkreśla charakter premium na półkach sklepowych.

Do 100 torebek stojących na minutę

Zaawansowana technologia pakowania stosowana w maszynach pakujących VELTEKO pozwala osiągnąć najwyższą wydajność na rynku pionowych maszyn pakujących, do 100 torebek stojących na minutę.

Przeczytaj więcej o technologiach Velteko

5 - 45 minut na format doypack

Dzięki niewiarygodnie łatwemu i szybkiemu przezbrajaniu maszyny z jednego typu opakowania na inny, można osiągnąć wyższą wydajność dzięki bardziej efektywnemu wykorzystaniu czasu podczas przezbrajania do formatu doypack. Tylko 5 - 45 minut! (zmiana formatu tego samego typu - całkowicie inny kształt opakowania)

16 wariantów torebek stojących doypack

Torebki doypack można wyposażyć w różne modyfikacje lub kombinacje modyfikacji, aby stworzyć ponad 16 wariantów opakowań stojących doypack na jednej maszynie! Wszechstronność maszyn pakujących VELTEKO pozwala nie tylko dostosować maszynę do aktualnych wymagań rynku, ale także do indywidualnych wymagań technicznych teraz i w przyszłości.

Przeczytaj więcej o wszechstronności

Przyszłościowe rozwiązanie do pakowania

Pionowe maszyny pakujące Velteko do formowania, napełniania i zgrzewania są uważane za jedne z najbardziej wydajnych i niezawodnych pionowych maszyn pakujących i maszyn doypack na rynku światowym i zapewniają szybki zwrot z inwestycji!


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MASZYNACH PAKUJĄCYCH DOYPACK / STAND UP POUCH

Wymiary opakowań doypack

VERSATILE-280 Pionowa maszyna pakująca VERSATILE-360 Pionowa maszyna pakująca VERSATILE-440 Pionowa maszyna pakująca DOYPACK-360 Pionowa maszyna pakująca
X 80–250 mm X 80–280 mm X 120–380 mm X 80–340 mm
Y 120–230 mm Y 120–300 mm Y 120–380 mm Y 120–340 mm
Z 40–90 mm Z 40–100 mm Z 52–100 mm Z 40–140 mm
Szybki kontakt Szybki kontakt
Telefon
Phone: +420 728 528 604
Napiszcie do nas