VELTEKO Twoją szczęśliwą 13

VELTEKO Doypack Kampan072018 web obr 2 556x675

Trzynaście. Już od tylu lat VELTEKO rozwija i udoskonala technologię formowania torebek typu doypack na swoich maszynach pakujących. Maszyny VELTEKO uważane są obecnie za jedne z najbardziej zaawansowanych pionowych maszyn do torebek typu doypack na świecie!

Ponieważ zaawansowane procesy operacyjne i funkcje techniczne dzisiejszych maszyn pakujących VELTEKO są efektem wieloletniego rozwoju, możemy dostarczyć urządzenie formujące torebki typu doypack charakteryzujące się największą na rynku różnorodnością, pozwalającą na tworzenie ponad 16 wariantów torebek doypack przy użyciu jednej maszyny, z wieloma dostępnymi opcjami modyfikacji torebek, takimi jak struny, klapki, uchwyty, taśmy, wentyle wewnętrzne i etykiety!

Chcąc zapewnić Ci możliwość zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania klientów na produkty pakowane, VELTEKO zaprojektowało swoje maszyny z myślą o osiągnięciu dużej szybkości. Maszyny VELTEKO do opakowań typu doypack mogą formować, napełniać i zgrzewać do ok. 100 torebek typu doypack na minutę! Dzięki niezawodnej pracy z dużą prędkością, jesteś w stanie zaspokoić zapotrzebowanie rynku w najszybszy i najbardziej efektywny sposób.

Pionowe maszyny pakujące VELTEKO pakują do torebek doypack szeroką gamę dużych, drobnych oraz sproszkowanych produktów, takich jak kawa, herbata, herbatniki, produkty piekarnicze, orzechy, mrożonki, mrożone maliny, przyprawy, suszone owoce, przekąski i wiele innych. Jeśli w przyszłości asortyment Twoich produktów pakowanych ulegnie poszerzeniu, możesz być pewien, że Twoja maszyna pakująca VELTEKO dostosuje się do Twoich zmieniających się potrzeb.

Bez nazvu

To jednak nie wszystkie zalety pionowych maszyn VELTEKO! Oferują one również zaawansowaną technologię zgrzewania folii, która składa się z procesów mechanicznych, dających najlepiej prezentujące się zgrzewy torebek typu doypack, szczególnie w trybie pracy ciągłej. Umożliwiają także szczelne i estetyczne zakończenie struny w zgrzewie bocznym. Powszechnie wiadomo, że maszyny VELTEKO formują najrówniejsze, najdoskonalsze i najlepiej prezentujące się wgrzanie zamykania strunowego na rynku!

Przez ostatnie trzynaście lat VELTEKO opracowało i dostarczyło szeroką gamę rozwiązań typu doypack dla największych producentów żywności na całym świecie, takich jak choćby Nestle, Dare Foods czy Sante. Wszyscy klienci byli przekonani, że mogą osiągnąć  szybki zwrot z inwestycji w maszyny VELTEKO dzięki:

- wysokiej jakości,
- niezawodności,
- i długiej żywotności.

VELTEKO to najlepsze połączenie wszechstronności, szybkości, znakomitego wyglądu opakowań, wysokiej jakości zgrzewów oraz doświadczenia w zakresie rozwiązań doypack. Oznacza to, że jesteś w stanie szybko dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych, oferować wysoką jakość i doskonały wygląd opakowań doypack na półkach sklepowych oraz produkować torebki z szybkością wystarczającą do zaspokojenia potrzeb rynku. Podsumowując - maszyny VELTEKO to potwierdzenie nie tylko najbardziej wszechstronnego i wydajnego w zakresie pakowania Twoich produktów w torebki typu doypack, ale również wyboru najbezpieczniejszego dla Twojej firmy.

Zaufaj sprawdzonym zaletom doypack i potwierdzonej wartości, dostarczanej przez pionowe maszyny pakujące VELTEKO i spraw, że 13 stanie się Twoją nową szczęśliwą liczbą!

VELTEKO Doypack Kampan072018 web obr 2 556x675

Wszystkie nowości

Szybki kontakt Szybki kontakt
Napiszcie do nas