Expo Pack Guadalajara 2017

HSV 360 Series png

Firma VELTEKO wraz z wyłącznym dystrybutorem w Ameryce Północnej, firmą Alliedflex, uczestniczyła w targach Expo Pack Guadalajara 2017 w Meksyku. Tematem targów były opakowania typu doypack z zamykaniem strunowym, formowane na pionowych maszynach pakujących HSV360A-CONTI.

Poza wszystkimi podstawowymi pracami związanymi z organizacją targów, takimi jak zaprojektowanie stoiska, logistyka itd. targi zostały poprzedzone szeregiem innych kluczowych działań, ktore przyczyniły się do uzyskania pozytywnego wyniku. Ważną część przygotowań stanowił wybór i weryfikacja jakości folii, dla uzyskania wysokiej jakości torebek typu doypack. Firma AlliedFlex przeprowadziła kilka testów z foliami od trzech różnych dostawców aby wybrać najlepszą strukturę materiału opakowaniowego. 

Ważnym elementem był również wybór działań promocyjnych, które obejmowały nie tylko personalne zaproszenie na targi klientów firmy Alliedflex, ale również silną reklamę w czasopiśmie targowym oraz codzienną e-mailową kampanię informacyjną. 

Efektem wszystkich działań poprzedzających targi jest nie tylko podwójna ilość zapytań w porównaniu do wcześniejszych targów w Meksyku, ale również zaprezentowanie firmy VELTEKO nowemu gronu klientów. 

HSV 360 Series png

Wszystkie nowości

Szybki kontakt Szybki kontakt
Napiszcie do nas