Dlaczego właściwie „SERCE“

srdce final druhy pohled

Jesteście Państwo ciekawi dlaczego akurat serce uczyniliśmy symbolem pionowych maszyn pakujących Velteko?

„Nasze maszyny budujemy na bazie zaawansowanych technicznych rozwiązań, które są sercem maszyny. Całkowicie nowa technologia i cały rząd nowych technicznych rozwiązań jest wynikiem naszej pracy, który wykonujemy całym sercem, zaangażowaniem i mając na celu osiągnięcie najlepszego rezultatu. Z sercem podchodzimy także do naszych Klientów, Partnerów Handlowych, Pracowników i Dostawców.

Ing. Petr Hrdina, szef działu sprzedaży Velteko


Symbol odwagi, niezawodności i pracowitości

„Dla mnie serce jest przede wszystkim symbolem odwagi. Odwaga w życiu jest konieczna do tego, abyśmy mogli zejść ze znanej drogi, która prowadzi do dobrze znanego miejsca, i spróbowali czegoś nowego. Przed laty odeszliśmy z wielkiej fabryki i bez funduszy, wyposażeni jedynie w wiedzę i doświadczenie, zaczęliśmy produkować maszyny pakujące i zapoczątkowaliśmy działalność firmy Velteko. Bez odwagi niczego takiego byśmy nie zrobili.

Odwaga jest konieczna także do tego, abyśmy podchodzili do nowych rozwiązań konstrukcyjnych naszych maszyn. Tylko w taki sposób możemy przesuwać granice możliwości urządzeń. Każdy, kto porówna nasze urządzenie do maszyn innych producentów zauważy, że wiele podstawowych rozwiązań konstrukcyjnych jest oryginalnych, nigdy nie powielonych. Mamy swoją filozofię i idziemy własną drogą. Wymaga to nieco odwagi.

Serce jest dla mnie także symbolem niezawodności i pracowitości, czego może nie widać na pierwszy rzut oka. Tak samo jak u człowieka, tak i w produktach, które kupujemy. Jeżeli ocenimy jedynie powierzchownie, uzyskamy tylko powierzchowną wiedzę. Jeśli jednak chcemy wiedzieć więcej, musimy starać się poznać jego istotę. Musimy iść w głąb. Musimy poznać jego „serce”.

Nasze serca pokazuje także, że kochamy to, co robimy. Wyraża możliwość harmonijnego połączenia klasycznej mechaniki i sterowania komputerowego z calym dobrem, jakie symbolizuje symbol serca."

Ing. František Šmíd, szef działu konstrukcji Velteko

 

„To, co ważne, często nie jest widoczne dla oczu. Z naszymi klientami rozmawiamy o tym, że maszyny w ofertach wyglądają podobnie, ale to, co najważniejsze jest wewnątrz. Jakość, stabilność, mocna konstrukcja, wieloletnia żywotność. Tego nie widać na pierwszy rzut oka.”

Jan Mleziva, dział sprzedaży exportowej Velteko

 

„Wewnątrz maszyny znajduje się znakomity mechanizm. Naszym sercem wskazujemy na wielki postęp, jaki dokonał się wewnątrz maszyny. Podkreśliłbym głównie jej mechanikę.”

Pavel Bouška, dział sprzedaży exportowej Velteko

 

Tchnienie życia w maszyny.”

Pavel Švec, konstruktor Velteko

srdce final druhy pohled

Wszystkie nowości

Szybki kontakt Szybki kontakt
Napiszcie do nas