bg

VERSATILE-440

(HSV440)


Więcej niż 100różnych wariantów torebek

10 - 60min. przestawienie maszyny na inny typ torebki

Najwygodniejsza dla torebek o objętości do 60l

Linia pionowych maszyn pakujących VERSATILE-400 (HSV440) gwarantuje stylową prezentację torebki o dużej objętości produktu. Dzięki wszechstronności maszyny pakującej będziesz mógł pakować do więcej niż 100 typów torebek i szybko reagować na nieustannie zmieniające się potrzeby rynku. Linia pionowych maszyn pakujących VERSATILE-400 (HSV440) zostanie Twoim długoletnim partnerem.

hsv440

Więcej niż 100 różnych wariantów torebek

Dzięki wszechstronności pionowej maszyny pakującej VERSATILE-440 (HSV440), który pozwala uformować więcej niż 100 różnych wariantów torebek z wieloma modyfikacjami, będziecie mogli szybko reagować na nieustannie zmieniające się wymagania i wyzwania rynku.

wszechstronnosc

NOWA TECHNOLOGIA DLA UZYSKANIA JESZCZE CIEŃSZYCH KOŃCÓW ZAMYKANIA STRUNOWEGO

Użyjcie innowacyjne rozwiązanie maszyn pakujących linii VERSATILE-440 (HSV440) dla uzyskania jak najdoskonalszego wykonania torebki typu doypack. Wasz produkt będzie rozpoznawalny!

więcej informacji

“SCAN & GO“ SYSTEM DO ZMIANY FORMATU TOREBKI

Z funkcją "Scan&Go" maszyna wybierze odpowiednią recepturę dla wymaganego typu torebki i nastawi zarówno odpowiednie położenie czujników jak i pozycję folii. Dzięki kodom kreskowym  zaoszczędzisz czas i ograniczysz błędy obsługi przy przestawianiu maszyny na inny format torebki.

10 - 60 min. przestawienie maszyny na inny typ torebki

Efektywność modułowej konstrukcji pionowych maszyn pakujących linii VERSATILE spoczywa w szybkim i łatwym przestawianiu maszyny z jednego typu torebki na inny. Oprzyrządowanie dla tworzenia pozostałych typów torebek można zamówić przez cały okres funkcjonowania maszyny. 

ROZSZERZCIE FUNKCJONALNOŚĆ TOREBEK!

Wyposaż torebkę w modyfikacje, które rozszerzą jego funkcje, za pomocą aplikatorów VELTEKO. Linia pionowych maszyn pakujących VERSATILE-440 (HSV440) jest przygotowana do ich instalacji teraz i w przyszłości.

ZDALNA KOMUNIKACJA Z MASZYNĄ

Dataservice VELTEKO dzięki nowoczesnym technologiom umożliwia  zdalną komunikację pomiędzy maszyną a użytkownikiem i/lub między maszyną a działem serwisowym VELTEKO i wykonanie kontroli stanu maszyny i jej produkcji z jakiegokolwiek miejsca na świecie, które ma dostęp do internetu.

Więcej informacji o Dataservice VELTEKO

MODUŁY KONSTRUKCYJNE VT+

Innowacyjne zespoły konstrukcyjne VT+ (Versatile Technology Plus) zapewnia jeszcze łatwiejszą obsługę maszyny. Zmniejszone wymagania co do czasu poświęconego przed obsługę na przezbrojenie maszyny bez jakiegokolwiek wpływu na spełnienie wysokich wymagań odnośnie wydajności, niezawodności i długoletniej żywotności maszyny. Zamysłem było ograniczenie możliwości pomyłki obsługi poprzez natychmiastową detekcję błędu i jego naprawienie. Wszystkie ręczne regulowane elementy wyposażone są bądź w znaczniki położenia.

Więcej informacji

INTUICYJNA OBSŁUGA

Nowa generacja sterowania maszynami za pomocą kolorowego ekranu dotykowego z intuicyjnym graficznym interfejsem użytkownika  VELTEKO TGI 3.0 umożliwia obsłudze efektywne nastawianie parametrów maszyny. 

więcej informacji

Łatwe utrzymanie zdolności operacyjnej

Niezawodność i długoletnia żywotność są jednymi z najważniejszych cech maszyn pakujących, którymi firma VELTEKO wyróżnia się na rynku i dzięki  którym obługa maszyn jest łatwa.

Maszyny pakujące Velteko są uznawane za jedne z najefektywniejszych maszyn pakujących na rynku. 

więcej informacji

Konstrukcja

Nowe oznaczenie VERSATILE-440-STEP
Stare oznaczenie HSV440-STEP
Tryb pracy Krokowa
Maksymalna szerokość torebki  440 mm
Maksymalna objętość dozy do 60l
Maks. szerokość folii na roli 1100 mm
Podłączenie elektryczne 3 x 400 V / 50 Hz
Skompresowane powietrze 0.6 MPa
Wymiary 1 936 x 2 574 x 2 300 mm

Referencje

Szybki kontakt Szybki kontakt
Napiszcie do nas