bg

VERSATILE-360

(HSV360)

Dostosowana do indywidualnych potrzeb

Maks. wydajność do 200torebek na min.

5 - 45min. przestawienie maszyny na inny typ torebki

Odpowiednia dla torebek o objętości do 20l

Mocna konstrukcja maszyny, precyzyjna produkcja w CZ oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów i markowych komponentów  są gwarancją nie tylko wysokiej niezawodności maszyn, ale również ich długoletniej żywotności. Linia pionowych maszyn pakujących VERSATILE-360 (HSV360) zostanie Twoim długoletnim partnerem.

Odtwarzaj film

VERSATILE 360 473x710

5 - 45 MIN. PRZESTAWIENIE MASZYNY NA INNY TYP TOREBKI

Efektywność modułowej konstrukcji pionowych maszyn pakujących linii VERSATILE spoczywa w szybkim i łatwym przestawianiu maszyny z jednego typu torebki na inny. Oprzyrządowanie dla tworzenia pozostałych typów torebek można zamówić przez cały okres funkcjonowania maszyny. 

NOWA TECHNOLOGIA DLA UZYSKANIA JESZCZE CIEŃSZYCH KOŃCÓW ZAMYKANIA STRUNOWEGO

Użyjcie innowacyjne rozwiązanie maszyn pakujących linii VERSATILE-360 (HSV360) dla uzyskania jak najdoskonalszego wykonania torebki typu doypack. Wasz produkt będzie rozpoznawalny!

więcej informacji

ROZSZERZCIE FUNKCJONALNOŚĆ TOREBEK!

Wyposaż torebkę w modyfikacje, które rozszerzą jego funkcje, za pomocą aplikatorów VELTEKO. Linia pionowych maszyn pakujących VERSATILE-360 (HSV360) jest przygotowana do ich instalacji teraz i w przyszłości.

“SCAN & GO“ SYSTEM DO ZMIANY FORMATU TOREBKI

Z funkcją "Scan&Go" maszyna wybierze odpowiednią recepturę dla wymaganego typu torebki i nastawi zarówno odpowiednie położenie czujników jak i pozycję folii. Dzięki kodom kreskowym  zaoszczędzisz czas i ograniczysz błędy obsługi przy przestawianiu maszyny na inny format torebki.

ZDALNA KOMUNIKACJA Z MASZYNĄ

Dataservice VELTEKO dzięki nowoczesnym technologiom umożliwia  zdalną komunikację pomiędzy maszyną a użytkownikiem i/lub między maszyną a działem serwisowym VELTEKO i wykonanie kontroli stanu maszyny i jej produkcji z jakiegokolwiek miejsca na świecie, które ma dostęp do internetu.

Więcej informacji o Dataservice VELTEKO

Więcej niż 100 różnych wariantów torebek

Dzięki wszechstronności pionowej maszyny pakującej VERSATILE-360 (HSV360), który pozwala uformować więcej niż 100 różnych wariantów torebek z wieloma modyfikacjami, będziecie mogli szybko reagować na nieustannie zmieniające się wymagania i wyzwania rynku.

wszechstronnosc

INTUICYJNA OBSŁUGA

Nowa generacja sterowania maszynami za pomocą kolorowego ekranu dotykowego z intuicyjnym graficznym interfejsem użytkownika  VELTEKO TGI 3.0 umożliwia obsłudze efektywne nastawianie parametrów maszyny. 

więcej informacji

Łatwe utrzymanie zdolności operacyjnej

Niezawodność i długoletnia żywotność są jednymi z najważniejszych cech maszyn pakujących, którymi firma VELTEKO wyróżnia się na rynku i dzięki  którym obługa maszyn jest łatwa.

Maszyny pakujące Velteko są uznawane za jedne z najefektywniejszych maszyn pakujących na rynku. 

więcej informacji

Streamline ultrasonic technology

Technologia ultradźwiękowa VELTEKO "Streamline" sprawdza się znakomicie w pakowaniu produktów w dużych cząstkach lub delikatnych produktów w torebki z ultradźwiękowym zgrzewaniem krawędzi. Takie rozwiązanie umożliwia zastosowanie niskiego wykonania maszyn.

więcej informacji

Torebki

Demonstracja zmodyfikowanego opakowania

Konstrukcja

Nowe oznaczenie VERSATILE-360-B-STEP VERSATILE-360-B-CONTI
Stare oznaczenie  HSV360B-STEP HSV360B-CONTI
Tryb pracy Krokowy Ciągły
Wydajność do 100 op/min. do 200 op/min.
Maksymalna szerokość torebki 360 mm 360 mm
Maksymalna objętość dozy do 20l do 20l
Maks. szerokość folii na roli 800 mm 800 mm
Podłączenie elektryczne 3 x 400 V / 50 Hz3
Skompresowane powietrze 0.6 MPa
Wymiary 1 472 mm
2 385 mm
1 930 mm
1 472 mm
2 385 mm
1 930 mm
Materiały konstrukcyjne Stal nierdzewna
Szybki kontakt Szybki kontakt
Napiszcie do nas