bg

VERSATILE-280

(HSV280)

Do każdego zadania z zakresu pakowania 

Maks. wydajność do 200torebek na min.

5 - 45min. przestawienie maszyny na inny typ torebki

Odpowiednia dla torebek o objętości do 5l

Nowa linia zaawansowanych technicznie pionowych maszyn pakujących VERSATILE-280(HSV280B), wyposażona w najnowsze technologie Velteko, jest gotowa do każdego zadania! Mocne konstrukcje maszyn, precyzyjne wykonanie w CZ, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i markowych komponentów są gwarancją nie tylko najwyższej niezawodności maszyny, ale także ich wieloletniej żywotności.

Odtwarzaj film

hsv281

WIĘCEJ NIŻ 100 TYPÓW TOREBEK NA 1 MASZYNIE

Dzięki wszechstronności pionowej maszyny pakującej VERSATILE-280 (HSV280), który pozwala uformować więcej niż 100 różnych wariantów torebek z wieloma modyfikacjami, będziecie mogli szybko reagować na nieustannie zmieniające się wymagania i wyzwania rynku.

5 - 45 MIN. PRZESTAWIENIE MASZYNY NA INNY TYP TOREBKI

Efektywność modułowej konstrukcji pionowych maszyn pakujących linii VERSATILE spoczywa w szybkim i łatwym przestawianiu maszyny z jednego typu torebki na inny. Oprzyrządowanie dla tworzenia pozostałych typów torebek można zamówić przez cały okres funkcjonowania maszyny. 

Streamline ultrasonic technology

„Streamline ultrasonic technology“ firmy VELTEKO jest całkowicie nowym konstrukcyjnym rozwiązaniem ultradźwiękowego zgrzewania pionowych krawędzi torebki typu doypack lub torebki ze zgrzanymi krawędziami pionowymi, idealnym do pakowania wszelkiego rodzaju produktów kruchych.

Więcej informacji

“SCAN & GO“ SYSTEM DO ZMIANY FORMATU TOREBKI

Z funkcją "Scan&Go" maszyna wybierze odpowiednią recepturę dla wymaganego typu torebki i nastawi zarówno odpowiednie położenie czujników jak i pozycję folii. Dzięki kodom kreskowym  zaoszczędzisz czas i ograniczysz błędy obsługi przy przestawianiu maszyny na inny format torebki.

ROZSZERZCIE FUNKCJONALNOŚĆ TOREBEK!

Wyposaż torebkę w modyfikacje, które rozszerzą jego funkcje, za pomocą aplikatorów VELTEKO. Linia pionowych maszyn pakujących VERSATILE-280 (HSV280) jest przygotowana do ich instalacji teraz i w przyszłości.

ZDALNA KOMUNIKACJA Z MASZYNĄ

Dataservice VELTEKO dzięki nowoczesnym technologiom umożliwia  zdalną komunikację pomiędzy maszyną a użytkownikiem i/lub między maszyną a działem serwisowym VELTEKO i wykonanie kontroli stanu maszyny i jej produkcji z jakiegokolwiek miejsca na świecie, które ma dostęp do internetu.

Więcej informacji o Dataservice VELTEKO

MODUŁY KONSTRUKCYJNE VT+

Innowacyjne zespoły konstrukcyjne VT+ (Versatile Technology Plus) zapewnia jeszcze łatwiejszą obsługę maszyny. Zmniejszone wymagania co do czasu poświęconego przed obsługę na przezbrojenie maszyny bez jakiegokolwiek wpływu na spełnienie wysokich wymagań odnośnie wydajności, niezawodności i długoletniej żywotności maszyny. Zamysłem było ograniczenie możliwości pomyłki obsługi poprzez natychmiastową detekcję błędu i jego naprawienie. Wszystkie ręczne regulowane elementy wyposażone są bądź w znaczniki położenia.

Więcej informacji

NOWA TECHNOLOGIA DLA UZYSKANIA JESZCZE CIEŃSZYCH KOŃCÓW ZAMYKANIA STRUNOWEGO

Użyjcie innowacyjne rozwiązanie maszyn pakujących linii VERSATILE-280 (HSV280) dla uzyskania jak najdoskonalszego wykonania torebki typu doypack. Wasz produkt będzie rozpoznawalny!

Więcej informacji

INTUICYJNA OBSŁUGA

Nowa generacja sterowania maszynami za pomocą kolorowego ekranu dotykowego z intuicyjnym graficznym interfejsem użytkownika  VELTEKO TGI 3.0 umożliwia obsłudze efektywne nastawianie parametrów maszyny. 

Więcej informacji

Łatwe utrzymanie zdolności operacyjnej

Niezawodność i długoletnia żywotność są jednymi z najważniejszych cech maszyn pakujących, którymi firma VELTEKO wyróżnia się na rynku i dzięki  którym obługa maszyn jest łatwa.

Maszyny pakujące Velteko są uznawane za jedne z najefektywniejszych maszyn pakujących na rynku. 

Torebki

Demonstracja zmodyfikowanego opakowania

Konstrukcja

Nowe oznaczenie VERSATILE-280-B-STEP VERSATILE-280-B-STEP
Stare oznaczenie HSV280-STEP HSV280-CONTI
Tryb pracy Krokowa Ciagła
Wydajność 120 torebek/min. 200 torebek/min.
Maks. szerokość zgrzewu poprzecznego 280 mm 280 mm
Maks. szerokość dna torebki B  230 mm
Maks. szerokość dna torebki F  180 mm
Szybki kontakt Szybki kontakt
Telefon
Phone: +420 317 846 473
Napiszcie do nas