bg

VERSATILE-280

(HSV280)

Do każdego zadania z zakresu pakowania 

Maks. wydajność do 200torebek na min.

5 - 45min. przestawienie maszyny na inny typ torebki

Odpowiednia dla torebek o objętości do 5l

Nowa linia zaawansowanych technicznie pionowych maszyn pakujących VERSATILE-280(HSV280B), wyposażona w najnowsze technologie Velteko, jest gotowa do każdego zadania! Mocne konstrukcje maszyn, precyzyjne wykonanie w CZ, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i markowych komponentów są gwarancją nie tylko najwyższej niezawodności maszyny, ale także ich wieloletniej żywotności.

Odtwarzaj film

hsv281

WIĘCEJ NIŻ 100 TYPÓW TOREBEK NA 1 MASZYNIE

Dzięki wszechstronności pionowej maszyny pakującej VERSATILE-280 (HSV280), który pozwala uformować więcej niż 100 różnych wariantów torebek z wieloma modyfikacjami, będziecie mogli szybko reagować na nieustannie zmieniające się wymagania i wyzwania rynku.

wszechstronnosc

5 - 45 MIN. PRZESTAWIENIE MASZYNY NA INNY TYP TOREBKI

Efektywność modułowej konstrukcji pionowych maszyn pakujących linii VERSATILE spoczywa w szybkim i łatwym przestawianiu maszyny z jednego typu torebki na inny. Oprzyrządowanie dla tworzenia pozostałych typów torebek można zamówić przez cały okres funkcjonowania maszyny. 

Streamline ultrasonic technology

Technologia ultradźwiękowa VELTEKO "Streamline" sprawdza się znakomicie w pakowaniu produktów w dużych cząstkach lub delikatnych produktów w torebki z ultradźwiękowym zgrzewaniem krawędzi. Takie rozwiązanie umożliwia zastosowanie niskiego wykonania maszyn.

więcej informacji

“SCAN & GO“ SYSTEM DO ZMIANY FORMATU TOREBKI

Z funkcją "Scan&Go" maszyna wybierze odpowiednią recepturę dla wymaganego typu torebki i nastawi zarówno odpowiednie położenie czujników jak i pozycję folii. Dzięki kodom kreskowym  zaoszczędzisz czas i ograniczysz błędy obsługi przy przestawianiu maszyny na inny format torebki.

ROZSZERZCIE FUNKCJONALNOŚĆ TOREBEK!

Wyposaż torebkę w modyfikacje, które rozszerzą jego funkcje, za pomocą aplikatorów VELTEKO. Linia pionowych maszyn pakujących VERSATILE-280 (HSV280) jest przygotowana do ich instalacji teraz i w przyszłości.

ZDALNA KOMUNIKACJA Z MASZYNĄ

Dataservice VELTEKO dzięki nowoczesnym technologiom umożliwia  zdalną komunikację pomiędzy maszyną a użytkownikiem i/lub między maszyną a działem serwisowym VELTEKO i wykonanie kontroli stanu maszyny i jej produkcji z jakiegokolwiek miejsca na świecie, które ma dostęp do internetu.

Więcej informacji o Dataservice VELTEKO

MODUŁY KONSTRUKCYJNE VT+

Innowacyjne zespoły konstrukcyjne VT+ (Versatile Technology Plus) zapewnia jeszcze łatwiejszą obsługę maszyny. Zmniejszone wymagania co do czasu poświęconego przed obsługę na przezbrojenie maszyny bez jakiegokolwiek wpływu na spełnienie wysokich wymagań odnośnie wydajności, niezawodności i długoletniej żywotności maszyny. Zamysłem było ograniczenie możliwości pomyłki obsługi poprzez natychmiastową detekcję błędu i jego naprawienie. Wszystkie ręczne regulowane elementy wyposażone są bądź w znaczniki położenia.

Więcej informacji

NOWA TECHNOLOGIA DLA UZYSKANIA JESZCZE CIEŃSZYCH KOŃCÓW ZAMYKANIA STRUNOWEGO

Użyjcie innowacyjne rozwiązanie maszyn pakujących linii VERSATILE-280 (HSV280) dla uzyskania jak najdoskonalszego wykonania torebki typu doypack. Wasz produkt będzie rozpoznawalny!

więcej informacji

INTUICYJNA OBSŁUGA

Nowa generacja sterowania maszynami za pomocą kolorowego ekranu dotykowego z intuicyjnym graficznym interfejsem użytkownika  VELTEKO TGI 3.0 umożliwia obsłudze efektywne nastawianie parametrów maszyny. 

więcej informacji

Łatwe utrzymanie zdolności operacyjnej

Niezawodność i długoletnia żywotność są jednymi z najważniejszych cech maszyn pakujących, którymi firma VELTEKO wyróżnia się na rynku i dzięki  którym obługa maszyn jest łatwa.

Maszyny pakujące Velteko są uznawane za jedne z najefektywniejszych maszyn pakujących na rynku. 

więcej informacji

Torebki

Demonstracja zmodyfikowanego opakowania

Konstrukcja

Nowe oznaczenie VERSATILE-280-B-STEP VERSATILE-280-B-STEP
Stare oznaczenie HSV280-STEP HSV280-CONTI
Tryb pracy Krokowa Ciagła
Wydajność 120 torebek/min. 200 torebek/min.
Maks. szerokość zgrzewu poprzecznego 280 mm 280 mm
Maks. szerokość dna torebki B  230 mm
Maks. szerokość dna torebki F  180 mm
Szybki kontakt Szybki kontakt
Napiszcie do nas