bg

SLIM-210

(HSV210-SLIM)

Pionowa maszyna pakująca

3-osiowapionowa maszyna pakująca

400torebek/min. w wykonaniu twin

Ekstremalnie duża siłazgrzewania 

Zaprojektowana do pakowania przekąsek i drobnych produktów w cząstkach

Trzyosiowa pionowa maszyna pakująca linii SLIM-210 (HSV210-SLIM), specjalnie zaprojektowana do pakowania przekąsek i produktów w drobnych cząstkach, pozwala na bardzo małej przestrzeni pracować z szerokim spectrum folii, przy uzyskaniu maksymalnej szczelności torebki i maksymalnej wydajności do 400 torebek/min.

Odtwarzaj film

hsv210slim

Do 400 TOREBEK/MIN.

Pionowa maszyna pakująca SLIM-210-TWIN (HSV210A-SLIM-TWIN) osiągnie na małej przestrzeni maksymalną wydajność do 400 torebek/min.

Ideální pro balení snacku a drobných produktů

 Díky unikátní technologii VELTEKO Powerseal, vertikální balící stroje řady SLIM-210 (HSV210-SLIM) vynikají v balení snacku a drobných produktů do polštářových sáčků s nejvyšší kvalitou a přesností svaru.

Maksymalna szczelność i doskonały wygląd torebki

Specjalny mechanizm Powerseal napędzający szczęki poprzeczne, dzięki sile o bardzo dużej wartości, jaką dysponuje, może stworzyć optymalne warunki do wykonania zgrzewu o maksymalnej szczelności i perfekcyjnym wyglądzie na szerokim zakresie materiałów opakowaniowych. Obok zaawansowanej technologii sterowania ruchem równoległym szczęk poprzecznych jest to drugi najistotniejszy warunek do formowania wysokiej jakości zgrzewów z bardzo dużą szybkością. 

ROZSZERZCIE FUNKCJONALNOŚĆ TOREBEK!

Wyposaż torebkę w modyfikacje, które rozszerzą jego funkcje, za pomocą aplikatorów VELTEKO. Linia pionowych maszyn pakujących VERSATILE-280 (HSV280) jest przygotowana do ich instalacji teraz i w przyszłości.

SZEROKOŚĆ MASZYNY TYLKO 750MM

Wiemy, jak ważnym obszarem jest przestrzeń podczas pakowania produktu. Podczas konstruowania maszyny SLIM-210 (HSV210-SLIM) zwracaliśmy szczególną uwagę na eliminację jej szerokości i całkowitej obudowy. W wykonaniu pojedynczym końcowa szerokość maszyny to około 750 mm.  

“SCAN & GO“ SYSTÉM PRO ZMĚNU FORMÁTU SÁČKU

  • S funkcí "Scan&Go" vybere stroj správnou recepturu pro požadovaný typ sáčku a nastaví jak správnou polohu snímačů, tak i pozici fólie.

  • Díky čárovým kódům ušetříte čas a minimalizujete chyby obsluhy stroje při přechodu na jiný formát sáčku.

ZDALNA KOMUNIKACJA Z MASZYNĄ

Dataservice VELTEKO dzięki nowoczesnym technologiom umożliwia  zdalną komunikację pomiędzy maszyną a użytkownikiem i/lub między maszyną a działem serwisowym VELTEKO i wykonanie kontroli stanu maszyny i jej produkcji z jakiegokolwiek miejsca na świecie, które ma dostęp do internetu.

Więcej informacji o Dataservice VELTEKO

MODUŁY KONSTRUKCYJNE VT+

Innowacyjne zespoły konstrukcyjne VT+ (Versatile Technology Plus) zapewnia jeszcze łatwiejszą obsługę maszyny. Zmniejszone wymagania co do czasu poświęconego przed obsługę na przezbrojenie maszyny bez jakiegokolwiek wpływu na spełnienie wysokich wymagań odnośnie wydajności, niezawodności i długoletniej żywotności maszyny. Zamysłem było ograniczenie możliwości pomyłki obsługi poprzez natychmiastową detekcję błędu i jego naprawienie. Wszystkie ręczne regulowane elementy wyposażone są bądź w znaczniki położenia.

Więcej informacji

INTUICYJNA OBSŁUGA

Nowa generacja sterowania maszynami za pomocą kolorowego ekranu dotykowego z intuicyjnym graficznym interfejsem użytkownika  VELTEKO TGI 3.0 umożliwia obsłudze efektywne nastawianie parametrów maszyny. 

Więcej informacji

Łatwe utrzymanie zdolności operacyjnej

Niezawodność i długoletnia żywotność są jednymi z najważniejszych cech maszyn pakujących, którymi firma VELTEKO wyróżnia się na rynku i dzięki  którym obługa maszyn jest łatwa.

Maszyny pakujące Velteko są uznawane za jedne z najefektywniejszych maszyn pakujących na rynku. 

Konstrukcja:

  • Tryb pracy ciągły
  • Mocna i modułowa konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • Markowe komponenty, które są dostępne na całym świecie
Nowe oznaczenie SLIM-210 SLIM-210-TWIN
Stare oznaczenie HSV210-SLIM HSV210-SLIM-TWIN
Tryb pracy Ciągły Ciągły
Wydajność do 200 torebek/min do 400 torebek/min
Maksymalna szerokość torebek 210 mm 210 mm
Maksymalna szerokość folii 440 mm 2 x 440 mm
Elektryka 3 x 400 V / 50 Hz
Zapotrzebowanie na powietrze 0.6 MPa
Wymiary 700 x 2 507 x 1 600 mm 1 400 x 2 507 x 1 600 mm
Szybki kontakt Szybki kontakt
Napiszcie do nas