bg

HSV 440


Więcej niż 100różnych wariantów torebek

10 - 60min. przestawienie maszyny na inny typ torebki

Najwygodniejsza dla torebek o objętości do 60l

Linia pionowych maszyn pakujących HSV 440 gwarantuje stylową prezentację torebki o dużej objętości produktu. Dzięki wszechstronności maszyny pakującej będziesz mógł pakować do więcej niż 100 typów torebek i szybko reagować na nieustannie zmieniające się potrzeby rynku. Linia pionowych maszyn pakujących HSV440 zostanie Twoim długoletnim partnerem.

hsv440

Więcej niż 100 różnych wariantów torebek

Dzięki wszechstronności pionowej maszyny pakującej HSV 440, który pozwala uformować więcej niż 100 różnych wariantów torebek z wieloma modyfikacjami, będziecie mogli szybko reagować na nieustannie zmieniające się wymagania i wyzwania rynku.

 

NOWA TECHNOLOGIA DLA UZYSKANIA JESZCZE CIEŃSZYCH KOŃCÓW ZAMYKANIA STRUNOWEGO

Użyjcie innowacyjne rozwiązanie maszyn pakujących linii HSV 440 dla uzyskania jak najdoskonalszego wykonania torebki typu doypack. Wasz produkt będzie rozpoznawalny!

Więcej informacji

“SCAN & GO“ SYSTEM DO ZMIANY FORMATU TOREBKI

Z funkcją "Scan&Go" maszyna wybierze odpowiednią recepturę dla wymaganego typu torebki i nastawi zarówno odpowiednie położenie czujników jak i pozycję folii. Dzięki kodom kreskowym  zaoszczędzisz czas i ograniczysz błędy obsługi przy przestawianiu maszyny na inny format torebki.

10 - 60 min. przestawienie maszyny na inny typ torebki

Efektywność modułowej konstrukcji pionowych maszyn pakujących linii HSV spoczywa w szybkim i łatwym przestawianiu maszyny z jednego typu torebki na inny. Oprzyrządowanie dla tworzenia pozostałych typów torebek można zamówić przez cały okres funkcjonowania maszyny. 

ROZSZERZCIE FUNKCJONALNOŚĆ TOREBEK!

Wyposaż torebkę w modyfikacje, które rozszerzą jego funkcje, za pomocą aplikatorów VELTEKO. Linia pionowych maszyn pakujących HSV 440 jest przygotowana do ich instalacji teraz i w przyszłości.

ZDALNA KOMUNIKACJA Z MASZYNĄ

Dataservice VELTEKO dzięki nowoczesnym technologiom umożliwia  zdalną komunikację pomiędzy maszyną a użytkownikiem i/lub między maszyną a działem serwisowym VELTEKO i wykonanie kontroli stanu maszyny i jej produkcji z jakiegokolwiek miejsca na świecie, które ma dostęp do internetu.

Więcej informacji o Dataservice VELTEKO

MODUŁY KONSTRUKCYJNE VT+

Innowacyjne zespoły konstrukcyjne VT+ (Versatile Technology Plus) zapewnia jeszcze łatwiejszą obsługę maszyny. Zmniejszone wymagania co do czasu poświęconego przed obsługę na przezbrojenie maszyny bez jakiegokolwiek wpływu na spełnienie wysokich wymagań odnośnie wydajności, niezawodności i długoletniej żywotności maszyny. Zamysłem było ograniczenie możliwości pomyłki obsługi poprzez natychmiastową detekcję błędu i jego naprawienie. Wszystkie ręczne regulowane elementy wyposażone są bądź w znaczniki położenia.

Więcej informacji

INTUICYJNA OBSŁUGA

Nowa generacja sterowania maszynami za pomocą kolorowego ekranu dotykowego z intuicyjnym graficznym interfejsem użytkownika  VELTEKO TGI 3.0 umożliwia obsłudze efektywne nastawianie parametrów maszyny. 

Więcej informacji

Łatwe utrzymanie zdolności operacyjnej

Niezawodność i długoletnia żywotność są jednymi z najważniejszych cech maszyn pakujących, którymi firma VELTEKO wyróżnia się na rynku i dzięki  którym obługa maszyn jest łatwa.

Maszyny pakujące Velteko są uznawane za jedne z najefektywniejszych maszyn pakujących na rynku. 

Torebki

Demonstracja zmodyfikowanego opakowania

OZNACZENIE MASZYN TEJ LINII:

HSV440-CAM – maszyna krokowa z napędem szczęk poprzecznych silnikiem asynchronicznym i krzywkami
HSV440-STEP – maszyna krokowa z serwo napędem szczęk poprzecznych i mechanizmem pośrednim

Konstrukcja

  • Tryb pracy krokowy 
  • Modułowa konstrukcja dla maksymalnej wszechstronności 
  • Mocna lakierowana konstrukcja (lub w wersji ze stali nierdzewnej)
  • Markowe komponenty, które są dostępne na całym świecie
  HSV440-CAM HSV440-STEP
Tryb pracy Krokowa Krokowa
Maksymalna szerokość torebki  440 mm 440 mm
Maksymalna objętość dozy do 60l do 60l
Maks. szerokość folii na roli 1100 mm 1100 mm
Podłączenie elektryczne 3 x 400 V / 50 Hz 3 x 400 V / 50 Hz
Skompresowane powietrze 0.6 MPa 0.6 MPa
Wymiary 1 936 x 2 574 x 2 300 mm

Referencje

Szybki kontakt Szybki kontakt
Telefon
Phone: +420 317 846 473
Napiszcie do nas