bg

DUPLEX-360

(HSV360-DUPLEX)

2X WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ NA TEJ SAMEJ PRZESTRZENI ROBOCZEJ

Maks. wydajność 400torebek/min

1/2kosztów na podawanie produktu

5 - 45min. na przezbrojenie maszyny na inny typ torebki 

Solidna konstrukcja maszyny, precyzyjna produkcja w CZ oraz użycie markowych komponentów wysokiej jakości  gwarantują nie tylko wysoką niezawodność maszyny, ale również jej długą żywotność.  

Dwutubusowe wykonanie pionowych maszyn VELTEKO umożliwia PODWOJENIE wydajności maszyny na tej samej przestrzeni roboczej, ograniczenie kosztów podawania produktu o połowę i zwiększa efektywność obsługi maszyny.  

Seria pionowych maszyn pakujących DUPLEX-360 (HSV360-DUPLEX) stanie się Państwa długoletnim partnerem. 

VIDEO

DUPLEX 360

5 RÓŻNYCH TYPÓW TOREBEK NA 1 MASZYNIE

Dzięki pionowej maszynie pakującej VELTEKO serii DUPLEX-360 (HSV360B-DUPLEX), która pozwala uformować 7 różnych typów torebek z wieloma modyfikacjami na 1 maszynie, będziecie mogli szybko reagować na nieustannie zmieniające się wymagania i i wyzwania rynku. 

5 - 45 MIN. PRZEZBROJENIA MASZYNY NA INNY TYP TOREBKI

Przezbrajanie pomiędzy różnymi formatami opakowań i różnymi torebkami? Efektywność modułowej konstrukcji pionowych maszyn pakujących VELTEKO leży w szybkiej i prostej przezbrajalności maszyny z jednego typu torebki na inny. Oprzyrządowanie do formowania kolejnych typów torebek można zamówić przez cały okres użytkowania maszyny. 

NAWET DWUKROTNIE WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ NA TAKIEJ SAMEJ PRZESTRZENI

Dwutubusowa wersja maszyny DUPLEX-360 (HSV-360-DUPLEX) umożliwia produkcję do 400 torebek w ciągu minuty.

“SCAN & GO“ SYSTEM DO ZMIANY FORMATU TOREBKI

Z funkcją "Scan&Go" maszyna wybierze odpowiednią recepturę dla wymaganego typu torebki i nastawi zarówno odpowiednie położenie czujników jak i pozycję folii. Dzięki kodom kreskowym  zaoszczędzisz czas i ograniczysz błędy obsługi przy przestawianiu maszyny na inny format torebki.

ZDALNA KOMUNIKACJA Z MASZYNĄ

Dataservice VELTEKO dzięki nowoczesnym technologiom umożliwia  zdalną komunikację pomiędzy maszyną a użytkownikiem i/lub między maszyną a działem serwisowym VELTEKO i wykonanie kontroli stanu maszyny i jej produkcji z jakiegokolwiek miejsca na świecie, które ma dostęp do internetu.

Więcej informacji o Dataservice VELTEKO

INTUICYJNA OBSŁUGA

Nowa generacja sterowania maszynami za pomocą kolorowego ekranu dotykowego z intuicyjnym graficznym interfejsem użytkownika  VELTEKO TGI 3.0 umożliwia obsłudze efektywne nastawianie parametrów maszyny. 

więcej informacji

Łatwe utrzymanie zdolności operacyjnej

Niezawodność i długoletnia żywotność są jednymi z najważniejszych cech maszyn pakujących, którymi firma VELTEKO wyróżnia się na rynku i dzięki  którym obługa maszyn jest łatwa.

Maszyny pakujące Velteko są uznawane za jedne z najefektywniejszych maszyn pakujących na rynku. 

więcej informacji

PARAMETRY TECHNICZNE

Nowe oznaczenie

DUPLEX-360

Stare oznaczenie HSV360-DUPLEX
Tryb pracy Kontynualny
Maks. praktyczna wydajność 400 torebek/min
Maks.rozmiar zgrzewu poprzecznego 152 mm
Maks. szerokość folii 340 mm
Materiały konstrukcyjne Stal nierdzewna
Szybki kontakt Szybki kontakt
Napiszcie do nas