DOYPACK / STANDUP POUCH - 360

PIONOWE MASZYNY PAKUJĄCE SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE DO PAKOWANIA DO TOREBEK DOYPACK

Maks. wydajność60opakowań na minutę

16wariantów torebek typu DOYPACK

Najbardziej odpowiednie dla torebek do objętości 4l

Dzięki specjalizacji pionowej maszyny pakującej serii DOYPACK do pakowania zwłasza w torebki typu DOYPACK udało nam się osiągnąć optymalną relację cena / wydajność. Do zaprojektowania konstrukcji maszyny wykorzystano sprawdzoną przez lata technologię VELTEKO oraz niezawodne komponenty. Jeśli potrzebujesz pakować zwłaszcza do torebek typu DOYPACK, a jednocześnie oczekujesz wysokiej niezawodności i precyzji w pakowaniu, ta maszyna to Twój oczywisty wybór !

Solidna konstrukcja maszyny, precyzyjne wykonananie w Republice Czeskiej oraz zastosowanie/użycie wysokiej jakości materiałów oraz komponentów znanych marek, to gwarancja nie tylko wysokiej niezawodności maszyny, ale również jej długiej żywotności.

Odtwarzaj film

doypack 360 main

W SZCZEGÓLNOŚCI PRZEZNACZONE DLA TOREBEK DOYPACK

Pionowa maszyna pakująca DOYPACK-360 jest specjalnie zaprojektowana do pakowania w szczególności do torebek typu doypack wliczając formowanie torebek doypack z zamykaniem strunowym oraz szereg innych modyfikacji. Oferuje również możliwość pakowania w torebki z klapką i torebki typu 3S.

- 5 - 45 min. przestawienie maszyny na inny typ torebki    
- Do 60 torebek doypack na minutę
- Ponad 16 wariantów torebki doypack 

więcej informacji

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Konstrukcja ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości materiały oraz markowe komponenty od renomowanych światowych producentów gwarantują długoletnią żywotność maszyny

INTUICYJNA OBSŁUGA

Nowa generacja sterowania maszynami za pomocą kolorowego ekranu dotykowego z intuicyjnym graficznym interfejsem użytkownika  VELTEKO TGI 3.0 umożliwia obsłudze efektywne nastawianie parametrów maszyny. 

więcej informacji

ZDALNA KOMUNIKACJA Z MASZYNĄ

Dataservice VELTEKO dzięki nowoczesnym technologiom umożliwia  zdalną komunikację pomiędzy maszyną a użytkownikiem i/lub między maszyną a działem serwisowym VELTEKO i wykonanie kontroli stanu maszyny i jej produkcji z jakiegokolwiek miejsca na świecie, które ma dostęp do internetu.

Więcej informacji o Dataservice VELTEKO

Łatwe utrzymanie zdolności operacyjnej

Niezawodność i długoletnia żywotność są jednymi z najważniejszych cech maszyn pakujących, którymi firma VELTEKO wyróżnia się na rynku i dzięki  którym obługa maszyn jest łatwa.

Maszyny pakujące Velteko są uznawane za jedne z najefektywniejszych maszyn pakujących na rynku. 

więcej informacji

PARAMETRY TECHNICZNE

 

DOYPACK-360-A

Tryb pracy Krokowy
Wydajność 60 opakowań/min.
Maks. rozmiar zgrzewu poprzecznego 360 mm
Zabezpieczenie skrzyni elektr IP54
System sterowania Przemysłowy PC, kolorowy ekran 10,1"
Centrowanie roli z folią Automatyczne
Materiały konstrukcyjne Stal nierdzewna

DOYPACK 360 FIN

Szybki kontakt Szybki kontakt
Napiszcie do nas