bg

Maszyna zamykająco formująca

US-100

Maszyna zamykająco-formująca US dzięki swej modułowej konstrukcji potrafi wytworzyć ponad 120 różnych typów torebek.  Dzięki swej modułowej konstrukcji US-100 zostanie Twoim długoletnim partnerem i będziesz mógł elastycznie reagować na zmiany i wymagania rynku.

us100

PAKOWANIE KRUCHYCH PRODUKTÓW

Maszyna zamykająco-formująca US 100 jest jednym z unikatowych  rozwiązań Velteko dla pakowania produktów kruchych (mrożonych malin, ciastek itd.), które wymagają bardzo delikatnego traktowania podczas dozowania i pakowana do torebek. Dzięki niskiej wysokości opadania 360 mm zostanie zachowana jakość i struktura pakowanego produktu.

MIESZANKI PRODUKTÓW

Więcej dozowników nad jedną maszyną Velteko umożliwia wytworzenie własnych mieszanek w poszczególnych torebkach.

AŻ 120 RÓŻNYCH TYPÓW TOREBEK

Maszyna zamykająco-formująca US 100 dzięki swej modułowości umożliwia pakowanie jakichkolwiek produktów do nawet 120 różnych typów torebek z możliwością przewinięcia górnego zgrzewu i aplikacją wielokrotnego zamykania torebki w tym słynnego Tin Tie.

więcej informacji

Pirouette pouch

Pozwól swojej torebce wyróżnić się pomiędzy innymi i zatańczyć na drodze do serc konsumentów! Z opatentowaną stojącą torebką o spiralnym kształcie i nazwie "Pirouette Pouch" wzmocnicie prezentację produktu na półkach sklepowych. Jej niezwykły i zabawny kształt wzbudzi radość zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Jej dużą płaszczyznę wykorzystaj dla celów reklamowych.

więcej informacji

“SCAN & GO“ SYSTEM DO ZMIANY FORMATU TOREBKI

Z funkcją "Scan&Go" maszyna wybierze odpowiednią recepturę dla wymaganego typu torebki i nastawi zarówno odpowiednie położenie czujników jak i pozycję folii. Dzięki kodom kreskowym  zaoszczędzisz czas i ograniczysz błędy obsługi przy przestawianiu maszyny na inny format torebki.

ZDALNA KOMUNIKACJA Z MASZYNĄ

Dataservice VELTEKO dzięki nowoczesnym technologiom umożliwia  zdalną komunikację pomiędzy maszyną a użytkownikiem i/lub między maszyną a działem serwisowym VELTEKO i wykonanie kontroli stanu maszyny i jej produkcji z jakiegokolwiek miejsca na świecie, które ma dostęp do internetu.

Więcej informacji o Dataservice VELTEKO

INTUICYJNA OBSŁUGA

Nowa generacja sterowania maszynami za pomocą kolorowego ekranu dotykowego z intuicyjnym graficznym interfejsem użytkownika  VELTEKO TGI 3.0 umożliwia obsłudze efektywne nastawianie parametrów maszyny. 

więcej informacji

Łatwe utrzymanie zdolności operacyjnej

Niezawodność i długoletnia żywotność są jednymi z najważniejszych cech maszyn pakujących, którymi firma VELTEKO wyróżnia się na rynku i dzięki  którym obługa maszyn jest łatwa.

Maszyny pakujące Velteko są uznawane za jedne z najefektywniejszych maszyn pakujących na rynku. 

więcej informacji

Specyfikacja

Maks. objętość opakowania 3 litry
Min. wymiary dna opakowania 60 x 40 mm
Maks. wymiary dna opakowania 140 x 100 mm
Maks. wysokość opakowania 330 mm
Maks. szerokość folii 650 mm
Podłączenie elektryczne 3 x 400 V / 50 Hz
Zużycie energii 5 kWh
Cieśnienie robocze 0.6 MPa
Szybki kontakt Szybki kontakt
Napiszcie do nas