bg

Dare Foods

"Współpracę z firmą Velteko nawiązaliśmy w 2012 roku. Poszukiwaliśmy wtedy wszechstronnej pionowej maszyny pakującej, która będzie zdolna formować więcej różnych typów opakowań (poduszki, doypack, stojące ze zgranymi krawędziami itp.)

W końcu zdecydowaliśmy się na dwie pionowe maszyny pakujące HSV120-CONTI do opakowań typu poduszka, torebek stojących ze zgrzanymi krawędziami i torebek doypack z zamykaniem strunowym.

Główną zaletą przy formowaniu torebek doypack są oszczędności powierzchni zajmowanej przez maszynę. W porównaniu z maszyną poziomą, która wymaga min. 28-33m2, pionowa maszyna pakująca potrzebuje zaledwie 5m2. Pionowe maszyny pakujące Velteko są także o wiele tańsze niż maszyny poziome i umożliwiają formowanie ogromnej wielkości różnych typów opakowań, jak już wspomniano wyżej. Maszyny poziome nie dają takich możliwości.

Przejście miedzy torebkami typu poduszka i doypack trwa zaledwie 30 min. Wymagane korekty ustawie po przezbrojeniu maszyny wykonujemy wyłącznie w celu poprawienia wyglądu opakowania. Wszystkie elementy elektroniczne i elektryczne są szybkomontowalne.

W zakresie utrzymania – maszyny wyposażone są w router VPN w celu bezpiecznego połączenie pomiędzy maszyną a działem serwisu Velteko. Jak dotąd nie mieliśmy problemów z żadnym z urządzeń. Połączenie VPN może być użyteczne także w wypadku instalowania nowych funkcji maszyny. Obsługa za pomocą jednostki PC-HMI Beckhoff jest bardzo intuicyjna."

Claude Beaudry eng. (Project manager, Dare Foods Ltd)

J DareFood 1 small

Pakowane produkty

Szybki kontakt Szybki kontakt
Napiszcie do nas