Interaktywne instrukcje maszyn pakujących Velteko

PL Manual PC

Firma Velteko wprowadza nowe, indywidualne, elektroniczne i interaktywne, instrukcje maszyn pakujących, które ułatwiają klientom korzystanie z produkowanych specjalnie dla nich urządzeń.

Nie trać czasu na czytanie obszernej, papierowej instrukcji obsługi

Poprzednia „papierowa“ forma instrukcji maszyn pakujących Velteko opierała się na dużej ilości słownych opisów i rysunków dotyczących poszczególnych funkcji podzespołów maszyny. Uniwersalność instrukcji, złożone logicznie powiązania jej poszczególnych sekcji i orientacja na właściwie przeszkolony personel  stały się trzema głównymi powodami do zmiany podejścia w jej tworzeniu.

Każda instrukcja jest całkowicie indywidulna

Obecnie każdy klient przy zakupie maszyny pakującej Velteko otrzyma elektroniczną, interaktywną instrukcję obsługi, która odpowiada konkretnej konfiguracji urządzenia. W przypadku rozbudowy urządzenia o dodatkowe moduły, rozszerzające jego funkcje, instrukcja będzie zawsze przez firmę Velteko całkowicie aktualizowana.

Wersja interaktywna umożliwia korzystającemu łatwą orientację w instrukcji i szybkie przechodzenie pomiędzy poszczególnymi sekcjami. Istotną korzyścią są bardzo przejrzyste graficzne wizualizacje poszczególnych funkcji podzespołów maszyny pakujących. Klient ma przede wszystkim do dyspozycji rysunek z prostym i zrozumiałym opisem, który prowadzi go krok po kroku w czasie przeprowadzania odpowiedniej czynności.

Obecnie są zatem dostępne 3 wersje instrukcji, w kilku językach.
1. Wersja elektroniczna, zapisana w pliku html, z której można korzystać na urządzeniach elektronicznych (PC, iPad, Tablety Android itp.).
2. Instrukcja instalowana standardowo w dotykowym panelu sterowania maszyny pakującej.
3. Wersja pdf dostarczana klientowi na życzenie. Tylko od użytkownika zależy, z której wersji instrukcji skorzysta.

Nowe, interaktywne instrukcje Velteko staną się Państwa partnerem.

 

PL Manual PC

Wszystkie nowości

Szybki kontakt Szybki kontakt
Telefon
Phone: +420 317 846 473
Napiszcie do nas