bg

HSV 210 SLIM

Pionowa maszyna pakująca

3-osiowapionowa maszyna pakująca

400torebek/min. w wykonaniu twin

Ekstremalnie duża siłazgrzewania 

Zaprojektowana do pakowania przekąsek i drobnych produktów w cząstkach

Trzyosiowa pionowa maszyna pakująca linii HSV210A-SLIM, specjalnie zaprojektowana do pakowania przekąsek i produktów w drobnych cząstkach, pozwala na bardzo małej przestrzeni pracować z szerokim spectrum folii, przy uzyskaniu maksymalnej szczelności torebki i maksymalnej wydajności do 400 torebek/min.

Odtwarzaj film

hsv210slim

ROZSZERZCIE FUNKCJONALNOŚĆ TOREBEK!

Wyposaż torebkę w modyfikacje, które rozszerzą jego funkcje, za pomocą aplikatorów VELTEKO. Linia pionowych maszyn pakujących HSV 280 jest przygotowana do ich instalacji teraz i w przyszłości.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Nowa generacja sterowania maszynami za pomocą kolorowego ekranu dotykowego z intuicyjnym graficznym interfejsem użytkownika  VELTEKO TGI 3.0 umożliwia obsłudze efektywne nastawianie parametrów maszyny. 

Więcej informacji

Maksymalna szczelność i doskonały wygląd torebki

Specjalny mechanizm Powerseal napędzający szczęki poprzeczne, dzięki sile o bardzo dużej wartości, jaką dysponuje, może stworzyć optymalne warunki do wykonania zgrzewu o maksymalnej szczelności i perfekcyjnym wyglądzie na szerokim zakresie materiałów opakowaniowych. Obok zaawansowanej technologii sterowania ruchem równoległym szczęk poprzecznych jest to drugi najistotniejszy warunek do formowania wysokiej jakości zgrzewów z bardzo dużą szybkością. 

Do 400 TOREBEK/MIN.

Pionowa maszyna pakująca HSV210A-SLIM-TWIN osiągnie na małej przestrzeni maksymalną wydajność do 400 torebek/min.

SZEROKOŚĆ MASZYNY TYLKO 750MM

Wiemy, jak ważnym obszarem jest przestrzeń podczas pakowania produktu. Podczas konstruowania maszyny HSV210-SLIM zwracaliśmy szczególną uwagę na eliminację jej szerokości i całkowitej obudowy. W wykonaniu pojedynczym końcowa szerokość maszyny to około 750 mm.  

ZDALNA KOMUNIKACJA Z MASZYNĄ

Dataservice VELTEKO dzięki nowoczesnym technologiom umożliwia  zdalną komunikację pomiędzy maszyną a użytkownikiem i/lub między maszyną a działem serwisowym VELTEKO i wykonanie kontroli stanu maszyny i jej produkcji z jakiegokolwiek miejsca na świecie, które ma dostęp do internetu.

Więcej informacji o Dataservice VELTEKO

MODUŁY KONSTRUKCYJNE VT+

Innowacyjne zespoły konstrukcyjne VT+ (Versatile Technology Plus) zapewnia jeszcze łatwiejszą obsługę maszyny. Zmniejszone wymagania co do czasu poświęconego przed obsługę na przezbrojenie maszyny bez jakiegokolwiek wpływu na spełnienie wysokich wymagań odnośnie wydajności, niezawodności i długoletniej żywotności maszyny. Zamysłem było ograniczenie możliwości pomyłki obsługi poprzez natychmiastową detekcję błędu i jego naprawienie. Wszystkie ręczne regulowane elementy wyposażone są bądź w znaczniki położenia.

Więcej informacji

“SCAN & GO“ SYSTÉM PRO ZMĚNU FORMÁTU SÁČKU

  • S funkcí "Scan&Go" vybere stroj správnou recepturu pro požadovaný typ sáčku a nastaví jak správnou polohu snímačů, tak i pozici fólie.

  • Díky čárovým kódům ušetříte čas a minimalizujete chyby obsluhy stroje při přechodu na jiný formát sáčku.

Łatwe utrzymanie zdolności operacyjnej

Łatwe utrzymanie maszyny jest możliwe dzięki wsparciu Dataservice , ale również dzięki ustalaniu interwałów serwisowych zależnie od zakresu pracy maszyny, rozległej autodiagnostyce i monitoringowi, nastawianemu dostępowi do poszczególnych  elementów sterujących, czujnikom z konektorami dla łatwej wymiany i automatycznej kontroli szczelności elementów pneumatycznych. W obecnej chwili klient otrzymuje przy zakupie maszyny pakującej VELTEKO interaktywną instrukcję oraz katalog części zamiennych dla wykonywania zamówień.

Więcej informacji 

Ideal for snacks and small-pieced products

Thanks to VELTEKO’s unique new Powerseal technology, the HSV210-SLIM series of vertical packaging machines have an unfair advantage for packaging snacks and small-pieced products into high-quality pillow bags!

Oznaczenie tej linii maszyn:

  • HSV210A-SLIM – maszyna ciągła
  • HSV210A-SLIM-TWIN – maszyna ciągła

Konstrukcja:

  • Tryb pracy ciągły
  • Mocna i modułowa konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • Markowe komponenty, które są dostępne na całym świecie
  HSV210A-SLIM HSV210A-SLIM-TWIN
Tryb pracy Ciągły Ciągły
Wydajność do 200 torebek/min do 400 torebek/min
Maksymalna szerokość torebek 210 mm 210 mm
Maksymalna szerokość folii 440 mm 2 x 440 mm
Elektryka 3 x 400 V / 50 Hz
Zapotrzebowanie na powietrze 0.6 MPa
Wymiary 700 x 2 507 x 1 600 mm 1 400 x 2 507 x 1 600 mm
Szybki kontakt Szybki kontakt
Napiszcie do nas