Úvodní strana
 

ETYKIETY

Wagi pasowe HS.P.A

Wagi pasowe HS.P.A wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów dotyczącym zwiększenia dokładności dozowania produktu. Są idealnym rozwiązaniem do odważania dużych gramatur sypkich produktów (pelet, pet food, nawozy granulowane itp.). Wagi pasowe stosowane są jako wyposażenie maszyn pakujących HSV52 i HSV81, ale mogą być stasowane jako niezależne urządzenie do dozowania produktu w gotowe worki.

Zaletą wag pasowych, w stosunku do rozwiązań wibracyjnych jest większa wydajność przy dużych objętościach i kompaktowa konstrukcja która upraszcza podawanie produktu i redukuje wymagania co do przestrzeni roboczej. Dla zapewnienia pełnej dokładności i szybkości pracy niezbędne jest płynne i kontrolowane podawanie produktu do zasypu wagi.

Wagi kontrolowane są za pomocą przemysłowego PC Beckhoff który pozwala, m.in., na łatwe ładowanie wybranych aplikacji software’owych z użyciem karty CF. Wagi standardowo dostarczane są w wykonaniu zabezpieczonym trwałą powłoką lakierniczą, wszystkie elementy będące w kontakcie z produktem wykonane są ze stali nierdzewnej (17 240).

Łatwa obsługa i wprowadzanie parametrów pracy za pomocą ikon jest możliwa dzięki zastosowaniu panelu dotykowego. System sterowania pozwala na wprowadzenie i zachowanie do 100 programów pracy i umożliwia kontrolę urządzeń współpracujących np. transportera podającego produkt.

Jestem zainteresowany uzyskaniem informacji lub oferty na następującą maszynę

* Obowiązkowa informacja