Úvodní strana
 
Wstęp > Infocentrum

Cetrum informacyjne

W naszym Infocentrum możecie Państwo znaleźć krótki przegląd nowości prouktowych dotyczących pakowania, maszyn pakujących i wydarzeń w firmie Velteko.

15 Jun 2010

VELTEKO do Facebook

Category: Nowości

Firma VELTEKO – jeden z europjeskich líderow v produkcji maszyn pakujących dołączył do społeczności FACEBOOK.

Zostań fanem VELTEKO!

więcej

3 Jun 2010

Kompozytowe kołnierze formujące

Category: Nowe urządzenia

Firma Velteko rozpoczyna właśnie dostarczanie swoich maszyn pakujących z kołnierzami formującymi wykonanymi z materiałów kompozytowych, przyjmując od tego momentu takie rozwiązanie jako standard. Zastosowanie takiego materiału i... więcej

14 Apr 2010

Waga ślimakowa HS.S1A

Category: Nowe urządzenia

Dokładność dozowania jest częstym problemem w dozowaniu objętościowym (nawet dozownikiem ślimakowym) pylistych produktów proszkowych. Dzieje się tak dlatego, że często trudne jest zapewnienie jednorodnego ciężaru nasypowego... więcej

30 Mar 2010

Kartoniarka VSK12-TWIN – jedno zintegrowane urządzenie kartonujące dla dwóch maszyn pakujących

Category: Nowe urządzenia

Obecnie VELTEKO wprowadza całkowicie nowe urządzenie kartonujące VSK12-TWIN. Wykonanie TWIN oznacza, że kartoniarka wyposażona jest w dwa transportery wejściowe dla torebek i może współpracować jednocześnie z dwoma maszynami pakującymiwięcej

23 Mar 2010

Nowe numer VELTEKO TECHNEWS

Category: Nowości

Opublikowany właśnie został pierwszy w tym roku numer biuletynu informacyjnego dla naszych klientów Velteko Technews, który wydawany jest od 2005r. To pierwsze wydanie wyłącznie w formie elektronicznej ze znacząco zmodyfikowaną szatą graficzną.

W bierzącym numerze informujemy o naszym nowym urządzeniu kartonującym VSK12-TWIN i wadze ślimakowej HS.S1A jako noweym rozwiązaniu do dozowaniu produktów proszkowych w naszych liniach i maszynach pakujących.

więcej

22 Mar 2010

01/2010 – VELTEKO, specjalista na pakujące maszyny (PDF; 570kB)

Category: Velteko Technews

Linie pakujące z nowym urządzeniem kartonującym VSK12-TWIN do grupowego pakowania torebek w kartony oszczędzają nie tylko miejsce ale także pozwalają na pakowanie torebek w kartony z dwóch maszyn pakujących jednocześnie. Maszyny kartonujące wyposażone są w dwa transportery wejściowe. Dla precyzyjnego dozowania produktów proszkowych z niestabilnym ciężarem nasypowym do pionowych maszyn pakujących Velteko opracowało wagę ślimakową HS.S1A.

więcej

18 Mar 2010

Targi maszyn pakujących Embax w Brnie (CZ)

Category: Nowości

W dniach 1–5 marca 2010 tradycyjnie braliśmy udział w targach maszyn pakujących Embax w Brnie (CZ).

Na największej, w stosunku do naszych konkurentów, powierzchni prezentowaliśmy nasze 4 nowe pionowe maszyny pakujące, maszynę zamykającą opakowania „bloczkowe” US 60, wagi pasowewagi wielogłowicowe Yamato ADW 514 AHC i poziomą maszynę pakującą Mespack H-150.

więcej

8 Mar 2010

Targi SNAXPO 2010 – Dallas – USA

Category: Nowości

Po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach pakującej techniky Snaxpo w Dallase, w dniach od 3 do 5 marca. Prezentowaliśmy naszą ofertę na stoisku firmy Alliedflex Technologies.

W czasie wystawy przedstawiliśmy naszą pionową maszynę pakującą HSV 101B Continual.

więcej

25 Feb 2010

Targi Foodapest w wegierski Budapeszti

Category: Nowości

Od 21 do 24 lutego braliśmy udział w targach Foodpest w Budapeszti – Wengry.

W czasie wystawy przedstawialiśmy naszą pionową maszynę pakującą HSV 81.

więcej

9 Nov 2011

Skladové a repasované stroje

Category: Nowości

Na našich webových stránkách jsme zprovoznili v rámci záložky "Balicí stroje" sekci "Skladové a repasované stroje", kde Vás budeme pravidelně informovat o nabídce balicích strojů z našeho skladu, případně o repasovaných starších balicích strojích.

więcej

 
created by Omega Design