Úvodní strana
 
Wstęp > Infocentrum > Nowości

Nowości

16 Sep 2010

Wystawa Rigafood na Łotwie

Category: Nowości

Od 8 do 11 września braliśmy udział, jako część Czecskiej ekspozycji wspieranej przez agencję Czechtrade, w targach Rigafood na Łotwie. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszymi maszynami i liniami pakującymi.

więcej

10 Sep 2010

Język słowacki na stronach VELTEKO

Category: Nowości

VELTEKO s. r. o., jeden z europejskich liderów w produkcji maszyn pakujących i linii pakujących, które oferują, między innymi, systemy wielokrotnego zamykania opakowań, prezentuje właśnie swoje strony internetowe także w języku słowackim. więcej

3 Sep 2010

Węgierski katalog na temat maszyn pakujących

Category: Nowości

Aby wesprzeć nasze działania na Węgrzech wydaliśmy właśnie elektroniczną wersję katalogu „Pionowe maszyny pakujące i oprzyrządowanie” w trudnym języku węgierskim, który możecie Państwo pobrać z naszej strony.

więcej

27 Aug 2010

Nowe broszury na temat kartoniarki

Category: Nowości

VELTEKO opublikowało właśnie nowe broszury na temat kartoniarki, czyli urządzeń do zbiorczego pakowania torebek w kartony, które razem z naszymi maszynami pakującymi mogą być połączone w linie pakujące.

więcej

17 Aug 2010

Velteko zaczyna mówić po wietnamsku ze swoimi klientami

Category: Nowości

Velteko, jeden z europejskich liderów w produkcji maszyn pakujących zaczyna rozmawiać po wietnamsku ze swoimi klientami w Azji.

więcej

6 Aug 2010

Targi FOOD PACK w Kuala Lumpur - Malezja

Category: Nowości

Od 15 do 18 lipca braliśmy udział w targach Food Pack w Kuala Lumpur w Malezji. Bardzo dziękujemy za wsparcie czeskiej ambasadzie, która zapewniła nam powierzchnię wystawienniczą bez żadnych opłat. Na tych targach, w zakresie pakowania żywności, byliśmy jedynym europejskim wystawcą.

więcej

 
created by Omega Design