Úvodní strana
 
Wstęp > Infocentrum > Nowości

Nowości

22 Jan 2010

Dziennik “Deniky” opublikował wywiad z Markiem Skvorem – Dyrektorem Handlowym firmy Velteko – producenta maszyn pakujących.

Category: Nowości

18 stycznia gazeta „Deniky” w dodatku „Muj pudnik” opublikowała wywiad z panem Markiem Skvorem – dyrektorem handlowym firmy Velteko, która to firma jest wiodącym europejskim producentem maszyn i linii pakujących. W wywiadzie skupiono się na działaniach Velteko na Słowacji.

więcej

16 Dec 2009

Artykuł w magazynie "Prosperita" Nr 11/2009

Category: Nowości

W tegorocznym 11. wydaniu magazynu "Prosperita" ukazał się niezwykle interesujący artykuł, w
którym wymieniono Velteko, jako producenta i dostawcę maszyn i linii pakujących.

więcej

9 Nov 2011

[Translate to Polština:] Právě vyšlo nové číslo VELTEKO TECHNEWS

Category: Nowości

Právě vyšlo čtvrté letošní číslo VELTEKO TECHNEWS, které informuje o nové řadě našich vertikálních balicích strojů HSV 120 a o nabídce tzv. datových balíčků se statistickými a provozními daty o strojích.

więcej

27 Nov 2009

Generalny dyrektor agencji CZECHTRADE odwiedził firmę VELTEKO – producenta maszyn pakujących

Category: Nowości

W czwartek, 19 listopada 2009r. Pan Ivan Jukl, MBA, dyrektor generalny rządowej agencji wspierania eksportu CZECHTRADE odwiedził naszą firmę VELTEKO we Vlasimiu. W czasie wizyty zaprezentowaliśmy nasze maszyny pakujące i naszą firmę. Z przedstawicielem naszej firmy – Panem Petrem Hrdiną dyskutowano liczne aspekty naszej obecnej i przyszłej współpracy.

więcej

11 Nov 2009

Artykuł w magazynie "Exporter" Nr. 8/2009

Category: Nowości

W tegorocznym ósmym wydaniu magazynu "Exporter", wydawanym jako dodatek do gazety "Hospodarskie Noviny", ukazał się niezwykle interesujący artykuł, w którym wymieniono Velteko, jako producenta i dostawcę maszyn i linii pakujących.

więcej

26 Oct 2009

Artykuł o firmie Velteko i jej maszynach pakujących w gazecie ekonomicznej E15

Category: Nowości

W środę, 21 października 2009, w czeskiej gazecie ekonomicznej E15 zamieszczony został artykuł o firmie Velteko i jej maszynach pakujących.

więcej

 
created by Omega Design