Úvodní strana
 
Wstęp > Infocentrum > Nowe urządzenia > Nowe pionowe maszyny pakującej oferujące większą prędkość za niższą cenę

Nowe pionowe maszyny pakującej oferujące większą prędkość za niższą cenę

21 Oct 2010

Maszyna pakująca HSV120 Continual Duplex jest to pionowa maszyna pakująca wyposażona w dwa zespoły formujące jednocześnie opakowania w trybie ciągłym, co pozwala jej na pracę z szybkością do 360 opakowań/min.

Maszyny pakującejDzięki stałemu rozwojowi maszyn typu continua i doświadczeniu zdobytemu z poprzednią maszyną HSV220 Continual Duplex Velteko nie tylko osiągnęło większe szybkości pracy na maszynie HSV 120 Continual Dupelx ale jednocześnie znacząco obniżyło cenę takiego rozwiązania.

Dwutubusowa maszyna pakująca jest rozwinięciem pionowej maszyny pakującej HSV 120 Continual. Dzięki dwóm osobnym układom odwijania, z niezależnym automatycznym centrowaniem dla każdego zespołu formującego, w tym samym czasie wykorzystywane są dwie role materiału opakowaniowego. Możliwe jest oczywiście korzystanie zarówno z termozgrzewalnych laminatów jak i z polietylenu.

Maksymalna mechaniczna szybkość tej maszyny pakującej wynosi 400 opakowań/min a realnie możliwa praca z szybkością 360 opakowań/min. Szybkość zależy oczywiście od pakowanego produktu, użytego materiału opakowaniowego i wybranego systemu dozowania jak. np. podwójny dozownik objętościowy, ślimakowy lub waga kombinacyjna wielogłowicowa. 

 
created by Omega Design