Úvodní strana
 
Wstęp > Infocentrum > Nowe urządzenia

Nowe urządzenia – pakowanie, linie pakująca

1 Oct 2008

Usuwanie powietrza z opakowania

Category: Nowe urządzenia

Firma Velteko wprowadza oprzyrządowanie, które redukuje obecność powietrza w opakowaniu i jednocześnie zapewnia hermetyczne opakowanie. Bez używania tego urządzenia w opakowaniu pozostaje zawsze jakaś objętość powietrza która nie może być mechanicznie wyciśnięta z opakowania. W takim przypadku, jeżeli gotowe opakowanie leży, np. na palecie, materiał opakowaniowy w górnej części nie styka się bezpośrednio z produktem. więcej

8 Sep 2008

Wagi pasowe HS.P.A

Category: Nowe urządzenia

Velteko rozszerzyło swoją ofertę o nowy typ dozownika, którym są wagi pasowedo dozowania produktu.

Wagi pasowe dozujące przeznaczone są do dozowania dużych objętości dobrze sypiącego się drobnego produktu. Mają zastosowanie w pakowaniu peletu, pet food, nawozów granulowanych i podobnych produktów.

więcej

26 Mar 2008

Nowa pionowa maszyna pakująca HSV 101B Continual

Category: Nowe urządzenia

Maszyna pakująca HSV 101B Continual jest kolejnym urządzeniem z naszej najnowszej serii pionowych maszyn pakujących.

Pionowa maszyna pakująca HSV 101B Continual pracuje w trybie ciągłego posuwu folii z 3 osiowym mechanizmem szczęk poprzecznych. Urządzenie posiada modularną konstrukcję i wiele elementów wspólnych ze start-stopową maszyną pakująca HSV 101B Flexible. Mocna konstrukcja mechaniczna, zastosowanie materiałów najwyższej jakości, podzespołów od najlepszych dostawców, sprawiają, że jest to niezawodna, trwała maszyna pakująca.

więcej

20 Feb 2008

Nowa pionowa maszyna pakująca HSV81

Category: Nowe urządzenia

Pionowa maszyna pakująca HSV 81 to kompletnie nowe urządzenie zastępujące model HSV 80. Projekt urządzenia to synteza sprawdzonych rozwiązań z poprzedniego urządzenia i rozwiązań nowych, zwiększających standard pracy, komfort obsługi i niezawodność. więcej

19 Feb 2008

Nowa pionowa maszyna pakująca HSV 101B Flexible

Category: Nowe urządzenia

Pionowa maszyna pakująca HSV 101B jest kolejnym etapem ewolucji maszyny HSV 101 a zarazem pierwszą maszyną nowej generacji pionowych maszyn pakujących Velteko.

Pionowa maszyna pakująca HSV 101B FLEXIBLE to optymalny wybór dla opakowań o objętości do 5 l lub gdy wymagana jest realna prędkość ok. 100 opakowań/min.

więcej

 
created by Omega Design