Úvodní strana
 
Wstęp > Infocentrum

Cetrum informacyjne

W naszym Infocentrum możecie Państwo znaleźć krótki przegląd nowości prouktowych dotyczących pakowania, maszyn pakujących i wydarzeń w firmie Velteko.

10 Feb 2010

Targi maszyn pakujących UPAKOVKA - Moskwa - Rosja

Category: Nowości

Od 26 do 29 stycznia uczestniczyliśmy w targach maszyn pakujących UPAKOVKA w Moskwie, w Rosji.

Zaprezentowaliśmy pionową maszynę pakującą HSV 101B Continual.

więcej

26 Jan 2010

Targi Gastropak 2010 w Bratisłave, w Słowacji w dniach 21 – 24 stycznia.

Category: Nowości

Uczestniczyliśmy w targach maszyn pakujących GASTROPACK 2010, które miały miejsce w Bratisłave, w Słowacji w dniach 21 – 24 stycznia.

Zaprezentowaliśmy pionową maszynę pakującą HSV 101B Continual – torebka F.

więcej

22 Jan 2010

Dziennik “Deniky” opublikował wywiad z Markiem Skvorem – Dyrektorem Handlowym firmy Velteko – producenta maszyn pakujących.

Category: Nowości

18 stycznia gazeta „Deniky” w dodatku „Muj pudnik” opublikowała wywiad z panem Markiem Skvorem – dyrektorem handlowym firmy Velteko, która to firma jest wiodącym europejskim producentem maszyn i linii pakujących. W wywiadzie skupiono się na działaniach Velteko na Słowacji.

więcej

20 Jan 2010

Nowa seria maszyn pakujących HSV120

Category: Nowe urządzenia

Opierając się na dużym sukcesie w sprzedaży pionowej maszyny pakującej HSV 81 wprowadzamy nową serię przeznaczoną do pakowania w torebki o takiej samej, jak HSV 81, objętości która integruje maszynę HSV 81 z kilkoma modyfikacjami. więcej

16 Dec 2009

Artykuł w magazynie "Prosperita" Nr 11/2009

Category: Nowości

W tegorocznym 11. wydaniu magazynu "Prosperita" ukazał się niezwykle interesujący artykuł, w
którym wymieniono Velteko, jako producenta i dostawcę maszyn i linii pakujących.

więcej

9 Nov 2011

[Translate to Polština:] Právě vyšlo nové číslo VELTEKO TECHNEWS

Category: Nowości

Právě vyšlo čtvrté letošní číslo VELTEKO TECHNEWS, které informuje o nové řadě našich vertikálních balicích strojů HSV 120 a o nabídce tzv. datových balíčků se statistickými a provozními daty o strojích.

więcej

4 Dec 2009

04/2009 – VELTEKO, specjalista na pakujące maszyny (PDF; 1,6MB)

Category: Velteko Technews

Velteko wprowadza nową linię pionowych maszyn pakujących HSV120. Monitoring procesu pakowania jest zapewniony poprzez dane statystyczne i operacyjne dotyczące pracy maszyny i wag porcjujących więcej

27 Nov 2009

Generalny dyrektor agencji CZECHTRADE odwiedził firmę VELTEKO – producenta maszyn pakujących

Category: Nowości

W czwartek, 19 listopada 2009r. Pan Ivan Jukl, MBA, dyrektor generalny rządowej agencji wspierania eksportu CZECHTRADE odwiedził naszą firmę VELTEKO we Vlasimiu. W czasie wizyty zaprezentowaliśmy nasze maszyny pakujące i naszą firmę. Z przedstawicielem naszej firmy – Panem Petrem Hrdiną dyskutowano liczne aspekty naszej obecnej i przyszłej współpracy.

więcej

11 Nov 2009

Artykuł w magazynie "Exporter" Nr. 8/2009

Category: Nowości

W tegorocznym ósmym wydaniu magazynu "Exporter", wydawanym jako dodatek do gazety "Hospodarskie Noviny", ukazał się niezwykle interesujący artykuł, w którym wymieniono Velteko, jako producenta i dostawcę maszyn i linii pakujących.

więcej

2 Nov 2009

Maszyny pakujące do torebek z wentylem

Category: Nowe urządzenia

Aplikator wentyla, który efektywnie usuwa problem pęcznienia torebki z powodu gazów uwalnianych przez produkt (np. kawę) jest nowością stosowaną na pionowych maszynach pakujących Velteko. Torebka pozostaje nienaruszona a pakowany produkt zachowuję swoją typową charakterystykę i wartości. Jednostronnie przepuszczalny wenty zapewnia uwolnienie gazów z opakowania i jednocześnie chroni przed możliwością dostania się powietrza do opakowania. więcej

 
created by Omega Design